trening_antystresowy_dla_managerow

Szkolenie ZEN Manager

Warsztat „ZEN Manager” – uniknij wypalenia

Większość osób realizujących projekty przyzna, że profesja ta potrafi być niezwykle stresująca i często towarzyszy nam poczucie zwątpienia i bezsilności.

Tyle się teraz mówi o przywództwie (leadership), a my pytamy:

Jak możesz kogoś inspirować, jak masz być w oczach zespołu liderem, jeśli sam nie wierzysz, jeśli trochę zbyt często dopada cię uczucie zwątpienia i wypalenia?

Odpowiedź jest prosta: nie możesz. Dlatego na bazie najbardziej typowych projektowych sytuacji, którym towarzyszy stres i poczucie bezsilności, stworzyliśmy wraz z doświadczoną trener i psycholog unikalny warsztat, który pomoże uczestnikom radzić sobie z nimi lepiej.

Lepiej – nie oznacza całkowicie. Nie obiecujemy cudów – obiecujemy poprawę.

Trener współpracujący: Magda Olszewska

Od kilkunastu lat pomaga innym zobaczyć i nazwać rzeczy w relacjach i komunikacji między ludźmi, oraz poruszać się w tym obszarze – z jak najmniejszą szkodą dla siebie i innych. Sama też nieustannie próbuje.
Aktualnie w korporacji; równolegle realizuje szkolenia, warsztaty i doradza gdy jest taka potrzeba. Więcej znajdziesz na LinkedIn.

Grupa docelowa

Kierownicy projektów i programów. Koordynatorzy procesów i zespołów. Szefowie produktu oraz menedżerowie średniego i wyższego szczebla. Wszyscy, którzy w scenariuszach opisanych niżej odnajdują swoją codzienność.

Program warsztatu

  • Wprowadzenie: typowe przyczyny trudnych sytuacji i po co uczyć się radzić sobie z nimi.
  • Podpatrujmy innych: Stephen Covey, Marek Aureliusz i Mnisi (nie tylko tybetańscy).
  • Case 1: „Wszystko idzie zupełnie nie tak, jak planowaliśmy!”
  • Case 2: Kryzys w projekcie.
  • Case 3: Nie możemy dogadać się w zespole.
  • Case 4: Nie możemy dogadać się z kimś ważnym spoza zespołu.
  • Podsumowanie i sesja pytań i odpowiedzi.

Podobnie, jak na pozostałych szkoleniach każdy uczestnik otrzymuje krótki skrypt-ściągę z najważniejszymi zagadnieniami ze szkolenia, a dla lepszego utrwalenia wiedzy realizowane jest dodatkowe wsparcie w formule blended learning – przez szereg tygodni po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują wiadomości z materiałami powtórkowymi i rozszerzającymi w formie elektronicznej.

Ceny, terminy, zapisy (formuła otwarta)

1250,- PLN (+23% VAT)* za jednodniowy warsztat, dodatkowe materiały i wsparcie

(*) Druga osoba z firmy -10%, trzecia i kolejne -15% za całość.

Termin: 1 Czerwca 2018, Łódź


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez ISM Igor Mróz, w celu realizacji działań związanych z organizacją szkolenia (zgoda jest konieczna)

 

Płatności, fakturowanie, rezygnacje | O możliwości dofinansowania szkoleń